Hyundai – wynajem długoterminowy i jego historia

Wynajem długoterminowy samochodów jest stosunkowo nowym pomysłem, który niedawno wszedł na rynek, od razu zyskując wielu zwolenników. Co za tym idzie, dealerzy, którzy rozszerzyli swoją ofertę o tę właśnie usługę, zyskali sporo nowych klientów. Jedną z marek samochodowych, która na tym skorzystała jest Hyundai. Wynajem tego auta dostępny tutaj: https://hlscars.pl/wynajem-dlugoterminowy-hyundai/ stał się bardzo popularny, szczególnie wśród rodzin z dziećmi, ale także biznesmenów i przedsiębiorców. Jednak nie zawsze tak było, początki tej marki nie wskazywały, że rozrośnie się ona na taką skalę, a nawet przerośnie oczekiwania.

Założyciel marki, Chung Ju-yung, mimo trudnego dzieciństwa na farmie, gdzie jako najstarszy z rodzeństwa musiał pomagać ojcu przy pracy, aby wyżywić całą rodzinę, z czasem osiągnął sukces. Na początku jednak to, czym się zajmował nie miało nic wspólnego z branżą samochodową, nie mówiąc już o czymś takim jak auto abonament, Hyundai bowiem powstał sporo lat później. Z początku założyciel zajmował się sprzedażą ryżu, jednak z powodu wojny musiał zamknąć swój sklep. Jednak dzięki swojemu optymizmowi nie tracił nadziei. Właśnie wtedy wpadł na pomysł, aby otworzyć warsztat i był to strzał w dziesiątkę. Dzięki swojej sprawności i szybkości pracy, obsługiwał swoich klientów pięć razy szybciej niż jego konkurencja. Zapewniło mu to dobrą renomę, która miała się przydać w przyszłości. Wojna w Korei zniszczyła jednak sporą część kraju i nie było tak łatwo prowadzić interesy. Mimo to, Chung Ju-yung nie poddał się i założył firmę budowlaną Hyundai Civil Works. Odniosła ona spore sukcesy, a jedną z dziedzin, którą się zajęła była budowa dróg. Dzięki temu zaczęły powstawać pierwsze japońskie samochody. Z czasem firma zajęła się również produkcją statków.

Co zyskał Hyundai? Finansowanie swoich projektów przez inwestorów, którzy z początku byli sceptycznie nastawieni. W końcu, w 1967 roku spełniło się marzenie założyciela firmy i powstała Hyundai Motor Company, która od wtedy zajęła się produkcją samochodów marki Hyundai. W bardzo krótkim czasie powstało biuro projektowe i zakład produkcyjny, a tuż potem na koreańskie ulice wyjechał pierwszy rodzimy samochód tej właśnie marki. Był to model znany jako Pony lub Kuk-min-cha, czyli w tłumaczeniu "narodowy samochód". Po krótkim czasie samochód ten zaczęto eksportować. Choć firma przechodziła kłopoty finansowe, sprzedaż rozwijała się bardzo szybko zdobywając nowe rynki na całym świecie. Doprowadziło to do tego, że aktualnie Hyundai Motor Group jest jedną z największych grup motoryzacyjnych na całym świecie i zajmuje się już nie tylko sprzedażą samochodów, ale także oferuje Hyundai w abonamencie na rok, dwa lub trzy lata. Jest to innowacyjne rozwiązanie, zgodne z filozofią wspomnianego wyżej założyciela marki. Z determinacją dążył on do celu, do osiągnięcia tego, co inni uważali za niemożliwe. I udało mu się to zdobyć. Marka ta do dzisiaj kieruje się podobnymi założeniami. Podejmuje nowe wyzwania i stwarza coraz to nowe możliwości.

Dzięki temu proponuje klientom rzeczy, które jeszcze niedawno były nieznane lub uważane za niemożliwe lub bezsensowne. Zgodnie z filozofią jej założyciela, obecny zarząd nie poddaje się i jest na bieżąco z najnowszymi trendami i zmianami technologicznymi. Wszystko to sprawiło, że obecnie Hyundai jest jedną z najpopularniejszych marek samochodowych, znaną na całym świecie, a wiele osób decyduje się na zakup jednego z modeli tego samochodu lub na wynajem długoterminowy Hyundaia, co niewątpliwie świadczy o zdecydowanym sukcesie tej marki na rynku.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.