W dniu 25 stycznia br. odbyło się I Babickie Forum Seniorów, którego organizatorem była Rada Seniorów Gminy Babice przy współudziale Urzędu Gminy w Babicach.

W programie Forum oprócz przemówień zaproszonych gości, prezentacji aktywności seniorów z poszczególnych miejscowości znalazło się również podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Radą Seniorów Gminy Babice a Gminną Radą Seniorów w Zabierzowie. Rady Seniorów obu gmin zadeklarowały wolę współpracy w zakresie wymiany doświadczeń, realizacji projektów, działań na rzecz seniorów. Forum było też okazją do nagrodzenia najbardziej aktywnych seniorów gminy Babice. Dyplom Aktywnego Seniora Gminy Babice z rąk Wójta Radosława Warzecha otrzymało 69 osób. Spotkaniu towarzyszyły również występy muzyczne oraz prezentacja poezji seniorów gminy Babice. Patronat medialny objął tygodnik PRZEŁOM.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.