Mimo niesprzyjającej aury w sobotę na starcie Trzebińskiego Biegu Trzeźwości stanęły setki osób. Uczestnicy do pokonania mieli trzykilometrową trasę z metą na stadionie miejskim. Głównym celem imprezy było odciągnięcie młodzieży od używek, jak alkohol, narkotyki, przez promowanie aktywnego spędzania czasu.

W tym biegu nie wygrywał ten który pierwszy przekroczył linię mety, nagrody zostały rozlosowane wśród uczestników, w tym aż cztery rowery. Wśród biegaczy znaleźli się między innymi urzędnicy, radni ale przede wszystkim młodzież szkolna. Gościem honorowym był Marcin Nowak - dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich - w Sydney i w Pekinie.

Po sportowych wzmaganiach na stadionie odbył się konkurs "Mini Bitwa na Głosy", w którym udział brały zespoły muzyczne z podstawówek i gimnazjów. Oceniani byli przez finalistkę programu "Bitwa na Głosy", Agatę Wyszyńską.  Na zakończenie imprezy wystąpiła  Agata Wyszyńska wraz z zespołem Antidotum.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.