165 rowerzystów wzięło udział w niedzielnym XII rajdzie imienia Władysława Mamota. Blisko 20 kilometrowa trasa prowadziła do byłego kamieniołomu w Pogorzycach, gdzie dla uczestników przygotowana była gra terenowa. Jej celem było odnalezienie liter i ułożenie z nich jak najdłuższego słowa.

Podczas oczekiwania na losowanie nagród chętni brali udział w konkursach i zabawach. Spośród wszystkich uczestników, którzy ukończyli rajd rozlosowane zostały dwie nagrody główne w postaci dwóch rowerów oraz nagrody pocieszenia. Nagrody otrzymali również najmłodszy uczestnik jadący indywidualnie na rowerze oraz najliczniejsza rodzina.

Rajd został zorganizowany przez Komisję Turystyki Kolarskiej przy oddziale PTTK Chrzanów razem z Urzędem Miejskim w Chrzanowie.

Komentarze   
0 #1 Michał 2012-09-24 00:04
a mnie nie ma xD Tylko troszke mnie widać na jednym zdjęciu
Cytować
0 #2 Stanisław Dusza K.S OLIMP z Balina 2012-09-24 01:58
Wielkie wyrazy uznania za organizację imprezy, która nie tylko pozwala pamiętać o Wielkim chrzanowskim działaczu i pasjonacie turystyki kolarskiej, ale także przyjacielu dzieci i młodzieży, jakim był Pan Władysław Mamot. To On był prekursorem turystyki kolarskiej i wychowawcą kolejnych pokoleń pasjonatów, tej tak aktywnej i ekologicznej formy spędzania czasu. O trafności działań następców Pana Władysława świadczy ilość uczestników i ich rozpiętość wiekowa. Tak trzymać Jurku, Zosiu i ... wszyscy działacze Komisji Kolarskiej przy PTTK Chrzanów!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.