×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 764

"Córki Desdemony" wracają na deski chrzanowskiej sceny. W najbliższy piątek 5 października chrzanowianie będą mogli ponownie obejrzeć spektakl Anety Leśniakiewicz. O kobietach dla kobiet. Zagrają Izabela Lulewicz, Joanna Połcik, Agnieszka Szumańska i Sylwia Wijas, czyli aktorki teatru Imaginarium.

Spektakl jest projektem Anety Leśniakiewicz, która swą sztukę oparła na tekstach dwóch tekstów współczesnych autorek. "Córki Desdemony" to przedstawienie na podstawie "Tirmisu" Joanny Owsianko oraz "Łaknąć" Sarah Kane.

Bilety w cenie 5 zł można kupić w Informacji MOKSiR, codziennie od godziny 8 do 18. Dwie podwójne wejściówki, które mieliśmy dla naszych Czytelników, trafiają do Rafała Madei oraz Maćka Sroki. Gratulujemy!

Komentarze   
0 #1 xxx 2012-10-02 19:03
5 to piątek.
Cytować
0 #2 Łukasz Jeska 2012-10-02 19:07
Fakt, poprawiłem.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.