Spektakl „Klimakterium... i już” Elżbiety Jodłowskiej w którym wystąpiły: Elżbieta Jarosik, Ludmiła Warzecha, Małgorzata Duda i Małgorzata Gadecka zagrany w MOKSiR w Chrzanowie, 29 września przyciągnął tłumy widzów, nie tylko starszych ale i młodych.

„Klimakterium...” jest to opowieść o czterech kobietach, przyjaciółkach, w wieku menopauzalnym, które na babskim spotkaniu rozmawiają o swoich problemach. Każda z nich ma inny, ale opowiadają o nich z humorem i żartem. Swoje przejścia przedstawiają też w piosence i w tańcu, a wszystko z niesamowitym dowcipem.

Z widowni co rusz rozbrzmiewały salwy śmiechu i gromkie brawa. Spektakl został entuzjastycznie przyjęty przez chrzanowską publiczność. Po zakończeniu wśród publiczności można było usłyszeć słowa - „dawno się tak nie uśmiałam”, „było świetnie”, „wspaniały spektakl”.

fot. Magdalena Jastrzębska

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.