Od kilku dni na trzebińskim rynku stoją taksówki. W ubiegły wtorek w zachodniej pierzei rynku ponownie uruchomiony został ich postój. To powrót taksówkarzy do centrum. W trakcie prac modernizacyjnych postój taksówkarzy, na ich życzenie, utworzony został przy ulicy Młoszowskiej, w okolicy placu targowego. Obecnie nadal zajmują to miejsce, co sprawia, że w Trzebini znajdują się trzy postoje. - Zawsze były dwa: przy dworcu i w rynku - mówi Robert Siwek, specjalista ds. komunikacji społecznej trzebińskiego magistratu. - Teraz mamy trzy, gdyż ten na Młoszowskiej nadal istnieje - dodaje.

Zdaniem Siwka lokalizacja postoju w pobliżu targowiska miejskiego jest bardzo trafna. - Uważam, że mógłby tam zostać. W środę mamy dzień targowy, dużo ludzi tam się przewija, sobota też jest dniem, kiedy panuje tam wzmożony ruch. Może akurat taksówki byłyby potrzebne - zastanawia się Siwek. Dodaje też, że narazie taksówkarze nie zgłosili się z formalnym wnioskiem o zlikwidowanie postoju na Młoszowskiej.

Warto przypomnieć, że klienci którzy chcą skorzystać z taryfy mogą zamówić ją, dzwoniąc pod numer telefonu 326121288.

Komentarze   
0 #1 mac 2012-05-22 15:49
chyba nie tylko taksówki wróciły ;-)
a te autka w tle ? przecież podobno nie ma ruchu w rynku , nie mówiąc o postoju ?!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.