Jesteś wielbicielem książek i seriali? To spotkanie będzie właśnie dla Ciebie. 12 czerwca o godzinie 17 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Libiążu można będzie porozmawiać z Małgorzatą Kalicińską, autorką m.in. popularnej serii książek o domu nad rozlewiskiem. Pisarka będzie opowiadać zarówno o powieściach, na podstawie których powstał znany serial telewizyjny, jak i o swojej najnowszej książce „Lilka“.

Małgorzata Kalicińska pochodzi z Warszawy. Po ukończeniu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odnalazła swoje powołanie jako nauczyciel, ucząc najpierw w technikum, a następnie w dwóch szkołach podstawowych. Po tym okresie przyszedł czas na telewizję, gdzie pracowała w TVP1. Była również współzałożycielką agencji reklamowej. Jednak zawsze czuła, że jej powołaniem jest pisarstwo. Jest autorką cyklu książek o domu nad rozlewiskiem, a oprócz tego “Fikołki na trzepaku”, “Widok z mojego okna”, “Zwyczajny facet” oraz najnowszej “Lilka”.

fot. www.bestsellery.net

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.