W najbliższą sobotę, o godzinie 18, wielbiciele teatru, będą mogli po raz kolejny zobaczyć spektakl „Polowanie na Łosia”, sztukę Michała Walczaka w reżyserii Anety Leśniakiewicz. - Łoś był grany w Chrzanowie tylko premierowo, potem w PWST we Wrocławiu i na festiwalu teatralnym w Wadowicach. Wiele osób pytało, czy powtórzymy go w u nas. Postanowiliśmy, że tym tytułem zakończymy sezon teatralny – mówi Aneta Leśniakiewicz.

- „Polowanie na Łosia” to opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości, miłości, ucieczce przed schematami myślenia naszych rodziców i przed oczekiwaniami społeczeństwa – mówi Leśniakiewicz. W przedstawieniu można będzie zobaczyć czołowych aktorów teatru imaginarium: Dawida Jarosińskiego, Agnieszkę Szumańską, Izabelę Lulewicz, Michała Boguckiego i Tomasza Szretera. Za konsultacje aktorskie odpowiada Paweł Drzewiecki.

Bilety na przedstawienie można nabyć w informacji MOKSIR. Ich koszt wynosi 5 zł. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Wystarczy być naszym fanem na facebooku i pod postem o spektaklu napisać komentarz o treści „Chcę bilet”. Zaproszenia otrzymają dwie pierwsze osoby.

Komentarze   
0 #1 Anula 2012-06-27 11:03
Chcę bilet
Cytować
0 #2 Magdalena Jastrzębska 2012-06-27 14:30
niestety ten komentarz trzeba napisać pod postem na facebooku. https://www.facebook.com/chrzanowski24
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.