Wielkimi krokami nadchodzi upragniony czas dla dzieci. Wakacje. Czas odpoczynku i beztroski. Czas, gdy koleżanki i koledzy rozjeżdżają się na kolonie, obozy, wycieczki z rodzicami czy do babci. Jednak są również takie dzieci, które odpoczywać będą w domu. Dla nich, chrzanowski MOKSIR przygotował Akcję Lato 2012.

Dzieciaki będą mogły za parę złotych obejrzeć znane bajki w technologii 3D, pobawić się na basenie oraz uczestniczyć w poranku filmowym dla najmłodszych. - W tym roku nie zaplanowaliśmy żadnych wycieczek, ale za to będzie dużo gier i zabaw sportowych - mówi Aneta Leśniakiewicz, kierownik do spraw animacji kultury w chrzanowskim MOKSIR-ze. - Zaplanowaliśmy również rarytas dla maluchów. Udało się ściągnąć „Przygody Koziołka Matołka" i inne piękne, animowane bajki - dodaje.

Bilety wstępu są już dostępne w sprzedaży. Dokładny program Akcji Lato 2012 dostępny jest tutaj.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.