W niedzielę 1 lipca mobilna strefa kibica Fan City Tour odwiedzi Trzebinię. Strefa stanie na skwerze przy ul. Ochronkowej oraz ul. Krakowskiej i funkcjonować będzie od godziny 15:00 do 23:00. Na gości oprócz wspólnego oglądania meczu czeka wiele atrakcji. Jednym z partnerów strefy jest oficjalny sponsor UEFA EURO 2012™, marka Carlsberg.

Strefa kibica będzie dostępna dla wszystkich odwiedzających w godzinach między 15.00 a 23.00. Wejście do niej będzie bezpłatne. Przygotowano bogaty program atrakcji dla każdego gościa. Na osoby chcące aktywnie spędzić dzień czekają m.in. piłkarskie kalambury, konkursy: na komentatora sportowego, na wiedzę o piłce nożnej, o Polskiej Reprezentacji Narodowej, o motoryzacji, a także rywalizacja o najsilniejsze i najcelniejsze kopnięcie piłki na boisku pneumatycznym. Czekając na wieczorną transmisję na żywo z piłkarskich rozgrywek, obserwować będzie można powtórki z najlepszych sytuacji meczowych UEFA, a także typować wyniki nadchodzących meczów.

Strefa Fan City Tour składać się będzie z dwóch wydzielonych obszarów. Pierwszy z nich to obszar oglądania meczów. Będzie można tam ekranie diodowym o wymiarach 2,7m x 5,1m w technologii HD śledzić w zmagania drużyn rywalizujących w UEFA EURO 2012™, a także wziąć udział w zabawach przygotowanych przez animatorów. Za obszarem oglądania meczów znajduje się strefa gastronomiczna m.in. z jedynym oficjalnym piwem UEFA EURO 2012™ - Carlsbergiem.
Carlsberg od 24 lat wspiera Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu wie, jak ważne jest umożliwienie przeżywania piłkarskich emocji wszystkim Polakom także w miastach, które nie są gospodarzami turnieju. Dlatego jako zaangażowany sponsor UEFA EURO 2012™ zdecydował się na wsparcie projektu Fan City Tour. Carlsberg zorganizuje w mobilnych strefach kibica własne animacje i konkursy z nagrodami oraz dostarczy do każdej ze stu stref piwo i sprzęt do jego dystrybucji.

- Wierzymy, że nasze zaangażowanie w projekt Fan City Tour pomoże w stworzeniu niesamowitej atmosfery podczas UEFA EURO 2012™ w całej Polsce. Chcemy, żeby dzięki temu, nadchodzące Mistrzostwa Europy były najlepsze w historii, a Polacy pokazali się z najlepszej strony. Jesteśmy pewni, że wspólnie damy radę. – mówi Wojciech Żabiński, dyrektor projektu Euro 2012 Carlsberg Polska.
Carlsberg Polska zajmuje wiodące miejsce w polskim przemyśle piwowarskim, z udziałem w rynku na poziomie 18% (Carlsberg Polska za Nielsen, ujęcie ilościowe), dostarczając marki piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych i radosnych stron dorosłego stylu życia. Carlsberg Polska ma w swoim portfelu marki: Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Kasztelan, Bosman, Piast. Piwa z grupy Carlsberg Polska warzone są w browarach w Brzesku, Szczecinie i Sierpcu.

FAN CITY TOUR to ogólnopolski projekt związany z mistrzostwami UEFA EURO 2012TM, którego celem jest organizacja 100 jednodniowych Mobilnych Stref Kibica FAN CITY TOUR w polskich miejscowościach nie pełniących roli miast – gospodarzy UEFA EURO 2012TM. Projekt realizowany będzie w okresie od 8 czerwca do 2 lipca 2012 roku, w dniach, w których będą odbywały się rozgrywki UEFA EURO 2012TM. Przez 20 dni mieszkańcy polskich miast będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym, ogólnopolskim przedsięwzięciu, którego celem jest promowanie wspólnego kibicowania całych rodzin w tak wyjątkowym dla Polski okresie. Organizatorzy przewidują, że Mobilne Strefy Kibica odwiedzi łącznie około 500 000 ludzi.

Dla czytelników Chrzanowski24.pl mamy niespodziankę. Pierwsze 6 osób, które od momentu publikacji tego artykułu wyśle do nas maila ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule: Fan City Tour Trzebinia) z propozycją kto zagra w finale Euro 2012 i jaki będzie wynik, otrzyma zestaw 6 szklanek firmy Carlsberg. Kto pierwszy ten lepszy (typ finału nie ma oczywiście znaczenia). Osoby, które wygrają otrzymają od nas e-mail zwrotny. Uwaga: z konkursu wykluczone są osoby, które już wcześniej otrzymały od nas zestawy. Zestawy będzie można odebrać osobiście w redakcji Chrzanowski24.pl w przyszłym tygodniu.

Informacja promocyjna firmy Carlsberg.

Komentarze   
0 #1 saaa 2012-06-27 17:58
A nie Carlsberg?
Cytować
0 #2 tomasz jeska 2012-06-27 18:10
Szczerze? Skopiowałem z informacji pochodzącej od agencji PR :PAle poprawię.
Cytować
0 #3 Szymon Kaczmarczyk 2012-06-29 10:46
a dużo zapłacili za to "skopiowanie" ? :-)
A tak poważnie liczyłem na coś autorskiego ...
czy wiecie ile osób pomieści strefa i czy będzie limit uczestników?
czy i jakie kontrole przy wejściu będą ?
czy 0,5 litra piwa będzie kosztować 8 zeta i zawierać 2% alkoholu .. ?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.