W piątkowy wieczór, 22 czerwca, znów ożyje scena w Starej Kotłowni. O godzinie 18 wystąpią na niej soliści Studia Piosenki Bell-Canto. Można będzie usłyszeć znane przeboje w zupełnie nowych aranżacjach.

Studio Piosenki Bell – Canto kształci solistów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Działa od 2003 roku pod patronatem MOKSIR-u. Pieczę nad nim sprawuje Małgorzata Liszka, muzyk. Na swoim koncie mają wiele nagród i wyróżnień w ogólnopolskich oraz powiatowych konkursach. Często występują podczas ważnych wydarzeń związanych z naszym powiatem (np. wigilia w Chrzanowie). Ostatnio zaśpiewali w chrzanowskiej strefie kibica przed meczem otwarcia na Euro 2012.

Recital odbędzie się już po raz trzeci jednak będzie to pierwszy raz na scenie Starej Kotłowni. W piątkowy wieczór będzie można usłyszeć 10 solistów. Zaśpiewają znane przeboje w nowych aranżacjach. Wstęp na koncert jest wolny.

fot. Studio Bell-Canto

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.