Jest wiele osób w powiecie chrzanowskim, które z powodu swojej niepełnosprawności mają znacznie utrudniony start w życiu zawodowym czy też są wykluczone z życia społecznego. Aby im pomóc, w Chrzanowie powstał Klub Osób Niepełnosprawnych w ramach Centrum Informacji Społecznej i Rehabilitacji. Jak zapewnia Artur Sulik, prezes zarządu na stronie internetowej stowarzyszenia - U nas osoby te mogą liczyć na pomoc w formie dobrych i sprawdzonych metod w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej.

W ofercie klubu są między innymi szkolenia mające na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych osób niepełnosprawnych poszukujących pracy. Klub zapewni również bezpłatne wsparcie psychologiczne i prawne dla osób chorych oraz ich rodzin. - Chcemy prowadzić spotkania grupowe oraz zajęcia indywidualne - zapewnia Aneta Jaworska ze Stowarzyszenia CISiR. Można będzie również skorzystać z nowoczesnych metod rehabilitacji i masażu.

W sobotę, 29 września o godzinie 17:00, odbędzie się inauguracyjne spotkanie członków Klubu. Zapisy przyjmowane są drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefonicznie, dzwoniąc pod numer 32 753 99 52 oraz osobiście, w siedzibie stowarzyszenia przy ulicy Kadłubek 25b/1 w Chrzanowie.