Do 15 lutego 2010 roku Dom Kultury w Myślachowicach będzie przyjmował zgłoszenia od uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Gminy Trzebinia do udziału w IV Gminnym Konkursie Karaoke.

Konkurs zostanie przeprowadzony w kategorii piosenki polskojęzycznej w trzech grupach wiekowych. Jego najmłodsi uczestnicy będą wykonywać jeden utwór wylosowany spośród 6 propozycji, a starsi będą losować jedną piosenkę spośród 20 utworów.

Organizatorzy konkursu na listę utworów, które będą śpiewane przez uczestników imprezy wprowadzili znane przeboje takich wykonawców jak m.in.: Majka Jeżowska, Zbigniew Wodecki, Kasia Klich, Izabela Trojanowska, IRA, T.Love, Maanam, Perfect, Iwan i Delfin, Bajm, Dżem czy Brekaut.

Konkurs obędzie się 22 lutego 2010 roku o godz. 9.00 w Domu Kultury w Myślachowicach. Jury będzie oceniało prawidłowe odtworzenie linii melodycznej utworu, jego interpretację, wyraz artystyczny oraz zgodność tekstu z oryginałem.

Zainteresowani udziałem w konkursie uczniowie proszeni są o dokonywanie zgłoszeń do dnia 15 lutego 2010 roku w Domu Kultury w Myślachowicach w godz. od 14.00 do 20.00. Można to uczynić osobiście, telefonicznie pod numerem (32) 61-37-224 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy regulamin konkursu wraz z listą piosenek jest dostępny na stronie internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Trzebini (www.mgoksir.trzebinia.pl).informacja UM Trzebinia (Robert Siwek)