W każdą ostatnią niedzielę sierpnia na wzgórze lipowieckie przybywają całe rodziny – wiedźmy, czarownice, czarowniczki i czarownicy, co roku pojawiają się prawdziwe tłumy turystów nie tylko z okolicy, ale z całej Polski. W ten wieczór lipowieckie czarownice szykują dla swoich gości magiczne atrakcje i czarowne konkursy. Sceneria, tematyka i klimat imprezy, co roku są bardziej magiczne i bardziej tajemnicze.

W ramach imprezy organizowane będą między innymi: konkurs na magiczny kapelusz matki i córki wiedźmy, na najczarowniejszy makijaż, na zaczarowane trzewiki czarownicy, konkurs strojów, czy wybór miss czarownic.

O godzinie 18:00 czarodziejski teatr TO w spektaklu "Księga pełna czarów". Dla najodważniejszych czarownic organizowane jest wieczorem karaoke oraz impreza taneczna.

Start imprezy na Zamku w Lipowcu w niedzielę, 28 sierpnia o godzinie 15:00.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Urzędu Gminy Babice - kliknij. A także na GOKiS Babice.

Komentarze   
0 #1 Phiona nr1 2011-08-24 23:16
oczywiście -wstęp płatny, a miejsce parkingowe znajdź sobie sam albo przybądź o 12-j...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.