×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62

Libiąskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na X Wojewódzki Przegląd Przedstawień i Filmów Ekologicznych „Eko-Wiosna 2010”, który odbędzie się w dniach 20-21 maja.
Imprezie, mającej charakter edukacyjno – artystyczny, patronują Poseł na Sejm RP Tadeusz Arkit i Burmistrz Libiąża Jacek Latko. Jej celem jest propagowanie i utrwalanie wartości ekologicznych, rozwijanie wrażliwości estetycznej, kreowanie pozytywnego wizerunku przyszłego życia oraz przyjaznego stosunku do ludzi i przyrody. Wartości te są realizowane poprzez sceniczne prezentacje dorobku artystycznego uczestników i ich opiekunów z zakresu ochrony środowiska.
W tym roku impreza będzie trwała dwa dni, ze względu na nowa III kategorię „Eko-Wiosny” - filmy ekologiczne indywidualnych autorów.
Pierwszego dnia imprezy (czwartek) od godziny 9:00 rozpoczną przesłuchania zespołów teatralnych w kategorii szkół podstawowych. Finał i wręczenie nagród w

Drugiego dnia (piątek) także od godz. 9:00 przedstawienia ekologiczne zaprezentują gimnazjaliści. Odbędzie się także pokaz i nagrodzenie laureatów konkursu indywidualnego uczniów szkół średnich na najlepszy film ekologiczny. W tym dniu LCK podsumuje realizowany od marca projekt „Ecomove”, którego uczestnicy brali udział w warsztatach z zakresu ekologii i sztuki filmowej, a ich finalnym efektem są filmy ekologiczne.

źródło i więcej informacji (Regulamin/Karta Zgłoszeń): Libiąskie Centrum Kultury - www.lck.libiaz.pl

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.