Warsztaty ceramiki artystycznej, witrażu, flamenco, zumby to tylko niektóre z atrakcje jakie przygotował Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini na dwudniową imprezę pod tytułem „Babiniec”. Zajęcia skierowane są głównie do kobiet. Organizatorzy zapowiadają, że w tym czasie będą mogły odpocząć i nauczyć się czegoś nowego.

W programie również zajęcia taneczne, autoprezentacji metodami teatralnymi, muzykowania na instrumentach etnicznych, przygotowania sushi. Ponadto organizatorzy przygotowali kilka dodatkowych atrakcji: „szafobranie”, gdzie będzie można się wymienić ubraniami, koncert relaksacyjny, pokaz slajdów „Laos, Kambodża, Wietnam”, profesjonalną sesję fotograficzną, kiermasz autorskiej biżuterii, pokaz parzenia herbaty połączony z degustacją, konsultacje podatkowe „kobieta w biznesie” dla Pań posiadających pomysł na własny biznes.

Warsztaty odbędą się w dniach 30 kwietnia – 1 maja w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Trzebini. Więcej informacji: www.pmdk-trzebinia.pl, zapisy osobiście lub telefonicznie: Sekretariat Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini tel. 6121052.

Komentarze   
0 #1 OLA: 2011-04-20 09:57
Babiniec by mnie zainteresował ale na miejscu tu w Chrzanowie p.Łukaszu , czy zrobi pan rozeznanie?
Cytować
0 #2 Łukasz Jeska 2011-04-20 14:20
nie widziałem nic takiego w Chrzanowie. Babiniec w Trzebini jest organizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury więc chyba specjalnie nie będą robić drugiej takiej imprezy w Chrzanowie
Cytować
0 #3 OLA: 2011-04-21 01:00
A powinni.....tak ie moje zdanie.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.