Warsztaty ceramiki artystycznej, witrażu, flamenco, zumby to tylko niektóre z atrakcje jakie przygotował Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini na dwudniową imprezę pod tytułem „Babiniec”. Zajęcia skierowane są głównie do kobiet. Organizatorzy zapowiadają, że w tym czasie będą mogły odpocząć i nauczyć się czegoś nowego.

W programie również zajęcia taneczne, autoprezentacji metodami teatralnymi, muzykowania na instrumentach etnicznych, przygotowania sushi. Ponadto organizatorzy przygotowali kilka dodatkowych atrakcji: „szafobranie”, gdzie będzie można się wymienić ubraniami, koncert relaksacyjny, pokaz slajdów „Laos, Kambodża, Wietnam”, profesjonalną sesję fotograficzną, kiermasz autorskiej biżuterii, pokaz parzenia herbaty połączony z degustacją, konsultacje podatkowe „kobieta w biznesie” dla Pań posiadających pomysł na własny biznes.

Warsztaty odbędą się w dniach 30 kwietnia – 1 maja w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Trzebini. Więcej informacji: www.pmdk-trzebinia.pl, zapisy osobiście lub telefonicznie: Sekretariat Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini tel. 6121052.