19.09 wszystkich chętnych zapraszamy na Debatę zrównoważoną, która rozpocznie się o godz. 18. Spotkanie poprowadzi moderator Hubert Mazur. Im więcej różnorodnych głosów w dyskusji, tym lepiej!

 Ekspertami w Debacie będą:

- Hubert Barański - aktywista z Łodzi, prezes Fundacji Normalne Miasto Fenomen, lider inicjatywy Rowerowa Łódź, współzałożyciel Grupy Pewnych Osób, która zapoczątkowała w Łodzi walkę o lepszą przestrzeń, współautor książki "Miasto na plus";

- dr hab. Paweł Kubicki, socjolog, adiunkt w Katedrza kultury i społeczeństwa Europy Instytu Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, badacz miast, autor licznych publikacji z zakresu socjologii miast, współautor książki "Miasto na plus";

- Jolanta Piecuch - zastępca Burmistrza Miasta Chrzanowa ds. gospodarczych.

Moderatorem spotkania będzie Hubert Mazur - prawnik z wykształcenia, aktywista miejski i rowerowy, członek stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów, popularyzator rowerów towarowych, redaktor polskich wydań książek "Miasto szczęśliwe" Charlesa Montgomery'ego, "Walka o ulice" Janette Sadik-Khan i "Miasto na plus".

Debata zrównoważona jest jednym z głównych punktów programu tegorocznych obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównowazonego Transportu (https://www.mbp.chrzanow.pl/str_mbp/home/wydarzenia/2704-europejski-tydzie%C5%84-zr%C3%B3wnowa%C5%BConego-transportu-16-22-09-2018.html).

Serdecznie zapraszamy!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.