Libiąskie Centrum Kultury i Grupa Rowerowa Libiąż Team serdecznie zapraszają w sobotę 23 września 2017 r. do wspólnej przejażdżki rowerowej.

Impreza pod nazwą „Pozytywnie sKOŁOwani” rozpocznie się o godz. 10:00. Start przy Libiąskim Centrum Kultury (ul. Górnicza 1).  Zbiórka od godz. 9:30. Do pokonania dystans 35 km z metą przy świetlicy LCK w Kosówkach (Libiąż, ul. Wilcza). Na uczestników czekają takie atrakcje jak gorący poczęstunek i nagrody. Zapisy i informacje w Dziale Merytorycznym LCK (pokój 6 i 7) tel. 32 627-37-10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Udział w imprezie możliwy jest tylko i wyłącznie na podstawie wypełnionej karty zgłoszeń. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w imprezie pod opieką dorosłych.
Karty zgłoszeń i regulamin rajdu do pobrania tutaj:
osoba pełnoletnia
osoba niepełnoletnia 
regulamin rajdu rowerowego

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio