W dniu 06.09.2013 roku około 05.30 na ulicy Rouvroy w Libiążu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP Chrzanów zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym mieszkańca Libiąża, który kierował w stanie nietrzeźwym. 43 – letni mieszkaniec Libiąża miał ponad 1,1 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano za pokwitowaniem prawo jazdy i dowód rejestracyjny z uwagi na brak aktualnych badań technicznych pojazdu.

W dniu 07.09.2013 roku około 07.45 na ulicy Borowcowej w Chrzanowie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP Chrzanów zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym marki VW mieszkańca Chrzanowa, który kierował w stanie po użyciu alkoholu. 52 – letni mieszkaniec Chrzanowa miał prawie 0,3 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano za pokwitowaniem prawo jazdy.

W dniu 08.09.2013 roku około 06.50 na ulicy Pogorskiej w Chrzanowie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP Chrzanów zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym marki Renault mieszkańca Chełmka, który kierował w stanie nietrzeźwym. 34 – letni mieszkaniec Chełmka miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano za pokwitowaniem prawo jazdy.

W dniu 09.09.2013 roku około 06.05 na ulicy Powstańców Styczniowych w Chrzanowie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP Chrzanów zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Lublin mieszkańca Miejsca, który kierował po użyciu alkoholu. 34 – letni mieszkaniec Miejsca miał prawie 0,3 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano za pokwitowaniem prawo jazdy.

asp. szt. Robert Matyasik
Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej.