Drodzy Mieszkańcy powiatu Chrzanowskiego !

Pragną przedstawić Wam Igorka Jeruzal - chłopca, który ma bardzo chore serduszko i pilnie potrzebuje pieniążków na jego operacje !

Apel Mamy Igorka:

Igorek obecnie ma 13-miesięcy, szybko rośnie jest bardzo sprawny fizycznie, pozornie nie odbiega w niczym od rówieśników. To bardzo wesoły, bystry i ciekawy świata chłopczyk. To, że tak cudownie się rozwija zawdzięczamy ludziom o wspaniałych sercach, którym los Igora nie był obojętny . To dzięki cudownym, wrażliwym ludziom 23.04.2009 r. Igorek przeszedł operację na chorym serduszku. Zabieg przeprowadził Prof. E. Malec w Klinice Uniwersyteckiej w Monachium. Wszystko przebiegło pomyślnie i 29.04.2009r. mój synek został wypisany do domu. Rozpoznanie z Monachium to sinicza złożona wada serca: hipoplazja lewej komory, przełożenie naczyń tętniczych, dwu napływowa lewa komora, zwężona tętnica płucna. Dlaczego Monachium ,a nie Polska? Takich dzieci jak Igor jest w naszym kraju bardzo dużo. Oczekiwanie w Polsce na operację trwa bardzo długo, kolejka oczekujących dzieci jest ogromna. Kontaktowałam się chyba ze wszystkimi ośrodkami u nas, nikt nie dał żadnej odpowiedzi rokującej życie mojemu Maluszkowi. Igor dopiero we wrześniu, a może w październiku miałby cewnikowanie serca (miałby wtedy około roku jakby dożył, a co dalej? Kiedy operacja?) w Monachium dowiedzieliśmy się , że Igorek najprawdopodobniej nie dożyłby roczku. Na ten moment tego etapu operacji to był najlepszy czas.Igor w przyszłym roku musi jeszcze raz stoczyć bój, o zdrowe serduszko i o życie. Wada Igorka wymaga jeszcze jednej skomplikowanej operacji, do której Prof. E.Malec zakwalifikował mojego synka na rok 2010. Jednak przeprowadzenie operacji wiąże się z ogromnymi kosztami: 19 900 euro. Pragnę, aby pomimo tych olbrzymich kosztów, kolejną operację przeprowadził również Profesor Edward Malec, który jest jednym z najwybitniejszych specjalistów na świecie i najlepszym w Europie. Wierzę, że wykonanie operacji w Monachium i przez Prof. Malca daje szansę mojemu synkowi na powrót do zdrowia i normalnego życia. Proszę dajcie szansę na to aby Prof. E. Malec kolejny raz zoperował mojego synka, a tym samym podarował mu po raz drugi nowe życie!Igorek jest najpiękniejszą, najwspanialszą istotką, najcudowniejszym darem jaki otrzymałam od życia. Pokochałam Go od pierwszego momentu, niestety tylko sama. Jestem mamą samotnie wychowującą synka. Na pomoc, wsparcie i zainteresowanie ojca dziecka nie mogę liczyć. W chwili obecnej jestem na urlopie wychowawczym, mam przyznane 200 zł alimentów, których nie otrzymuję. Nie stać mnie na samodzielne sfinansowanie operacji, moje skromne środki nie pozwolą na spełnienie tego jedynego marzenia jakim jest zdrowie mojego synka.Jestem pełna nadziei i wierzę, ze dzięki Państwa ofiarności uda się zebrać potrzebną sumę i mój maluszek będzie mógł żyć i prawidłowo rozwijać się oraz korzystać z uciech życia jak inne dzieci. Za wszelkie zaangażowanie, ofiarność i okazanie serca już teraz bardzo dziękuję. Bardzo proszę o pomoc dla mojego Igorka!

Mama Igorka
Karolina Jeruzal

 

Podarujmy Igorowi najwspanialszy prezent na nadchodzące święta - pieniążki na operację jego chorego serduszka. Sprawmy by nadchodzące święta nie były ostatnimi w jego króciutkim życiu. Pieniążki 19 900 EURO muszą być zebrane w terminie !

Igorek jest podopiecznym Fundacji Cor Infantis:

http://www.corinfantis.org/index.php?text=216

Fundacja Cor Infantis

Fortis Bank w Lublinie
Na rachunku 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150
"IGOR JERUZAL”

Każda - nawet najdrobniejsza - kwota się liczy.

 

W obecnej chwili na portalu allegro.pl trwają aukcje z których cały dochód zostanie przeznaczony na Igorka http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14990343

Znajdują się tam wspaniałe kartki świąteczne - kupując je, sprawimy radość najbliższym do których je wyślemy, ale także przyczynimy się do ratowania Igorkowego serduszka !

http://www.allegro.pl/item843498453_kartka_swiateczna_dla_igorka_swiateczna.html

 

Można także pomóc wysyłając SMS o treści SERCE na numer 7138

 

Zostań przyjacielem Igorka - Tuptusia, wejdź i poznaj go bliżej

http://nasza-klasa.pl/profile/29427440

http://www.youtube.com/watch?v=YMjZVJ0guto

www.dlaigorka.pl


Kochani mieszkańcy, proszę, pomóżmy Igorkowi i podarujmy mu prezent na święta w jakiejkolwiek postaci (SMS, drobna wpłata lub aukcja). Przyłącz się do tej akcji ! Nie bądź obojętny na cierpienie tego Malucha !