W centrum Trzebini, przy nowym rynku w małym budynku misiu nasz mieszka. Dzieci Kubusia z bajek poznają, a tu raczej z zapiekanek. PUCHATEK bo taka jego pełna nazwa (dodać trzebiński) już od lat wielu zapiekankami czy to frytkami rozpala serduszka nasze. Po wielu lata kebaby wchodzą, pity, lachmany... no i też pizza, lecz jaka? Zbadamy!

Jak obżartuch chodzi po restauracjach, ja ten sam grubas sprawdzę dla Was pizzerie – szczególnie te które na wynos dostarczają Wam jedzenie. Zasady podobne zastosuje, lecz jednym zestawem gwiazdek obdaruje. Pamiętajcie iż ważne jest ile gwiazdek otrzymać mogli - bo może to ja akurat pechowy jestem.

Jeżeli ktoś z Was będzie chciał abym sprawdził jakąś pizzerię proszę o informację – skorzystam.

Pełna top-lista znajduje się na stronie http://egzek.org/


PUCHATEK:

Zostałem mile zaskoczony, bo pizza była smaczniejsza niż się spodziewałem. Niestety ciasto... to nie jest ciasto na pizze - to ciasto które można przygotować w kuchence mikrofalowej. Jednak smak sera czy to sosu i dodatków jak już pisałem mile mnie zaskoczył. Tutaj średnica pizzy jest chyba mniejsza niż w "standardowych" pizzeriach - jednak człowiek spokojnie może pojeść (grube ciasto). Jeżeli popracują nad ciastem + piec do wypiekania pizzy, to śmiało mogę powiedzieć, że mieli by szanse na 5 gwiazdek. Teraz tylko 3 + jedna jasna :)

Pozdrawiam wszystkich i życzę smacznego!