Dom w Kroczymiechu.

 

Ten budynek zna chyba każdy z naszych terenów.

Słynny dom , w którym straszy na Kroczymiechu.

Odwiedziła go nawet ekipa "Strefy 11" z TVN.

Wiele historii krąży na jego temat.

Dlaczego został opuszczony?

Ja słyszałem wersję o zamordowaniu dziecka i męża przez żonę oraz pogrzebaniu ich pod piwnicami domu .  Rodzina podobno była bardzo szczęśliwa, mieli stadninę koni (obok w ruinie ) oraz wielki ogród za domem . No i czar prysnął.

Następnie  mieszkające tam rodziny wyprowadzały się po kilku dniach słysząc dziwne odgłosy  m.in.  płacz dziecka.

Pamiętam dawno temu ( lata 90' ) , jak jeszcze byliśmy "piękni i młodzi" nocami  wracając po dyskotece w "Hadesie" zatrzymywaliśmy się tam by przeżyć dreszczyk emocji.  Jaka była reakcja wszystkich jak na strychu w środku nocy zobaczyliśmy "żula" - spier********y gdzie pieprz rośnie :)

Aktualnie dom ma zamurowane drzwi i okna ale można wejść tylną klatka schodową przez okno.

Ot taka odskocznia od codziennej rutyny.

Dla mnie dom jak każdy inny.

Co naprawdę tam się stało??

Może zwyczajnie nic...

...a Wy znacie jakąś ciekawa historię tego miejsca??

Komentarze   
-3 #21 Guśka 2015-07-06 15:03
Ja tam byłam z koleżanką ale poza zdewastowanym wnętrzem nie ma tam nic by się bać. Nie wierzę w historie o duchach. Jak sie chcecie przekonać to tam idźcie i sami sie przekonajcie.Wa rto też zauważyć że ja i moja kumpela mamy po 14 lat. :roll:
Cytować
+8 #22 dziadziunio 2015-07-06 17:30
zapraszam w nocy :lol:
Cytować
-1 #23 Kózka 2019-07-16 13:59
Ten dom został wystawiony bezprawnie i dlatego właścicielowi tam zamieszkać nie było wolno. Ot to cała historia z duchami. Jak byłam mała to tam obok stała taka ruina chatki ale chyba się już zawaliła.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.