Prawie miesiąc temu, bankomat PKO nie wydał mi kasy, oczywiście złożyłem odpowiednią reklamację w moim banku ING, i co?

Czekam już ponad miesiąc na moje 50 złociszów i poczekam sobie jeszcze do końca kwietnia, ponieważ banki na dogadanie się ze sobą mają 60 dni. Dziwi mnie ta sytuacja ponieważ każdy bankomat jak i też "POS"  w sklepie ma 8 dni na rozliczenie się, czyli jak jest nadwyżka kasy w bankomacie to powinni ją niezwłocznie zwrócić właścicielowi...

ING oczywiście zgłosiło reklamację w obcym banku i jak twierdzą nie mogą nic więcej zrobić jak czekać na odpowiedź, w odpowiedzi a co by było jak by to zdarzenie odbyło się w bankomacie macierzystym?, oczywiście zwrócili by mi kasę w ciągu max 7 dni, a świstak siedzi i zawija te sreberka ..

Może ktoś miał taki przypadek, jak się skończył?

 

Komentarze   
0 #1 OLA: 2011-04-19 21:10
BPH-wypłaca na drugi dzień w takim przypadku, a dziś w bankomatach na ul:Krakowsiej PKO-brakło gotówki do wypłacania -ale pisanki?
Cytować
0 #2 Jacek 2011-05-01 00:52
Kwiecień się dzisiaj kończy a moja kasa leży gdzie?
Cytować
0 #3 PeKaO SA 2011-05-01 04:12
Ostatnio sporo lokalnych bankomatów tego banku , albo było pustych , albo nieczynnych . Jest to znaczna upierdliwość , bo czasem jest tak , że człowiek więcej straci na paliwo , żeby objechać bankomaty , niż chce pieniędzy wypłacić . :sad:
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.