http://www.psy.pl/images/zerwijmy_lancuchy/zl_mainback01.gif

Towarzystwo Opieki nad Zwięrzętami Koło w Jaworznie zaprasza wszystkich którym nie jest obojętny los psów do udziału w happeningu "Zerwijmy łańcuchy" - przeciw okrucieństwu przywiązywania psów na stałe do budy.

Akcja prowadzona jest z udziałem miesięcznika "Mój pies". Uwiązanie psa na łańcuchu nie jest karane, ale długotrwałe przetrzymywanie go na nim sprawia mu wielką krzywdę. Nierzadko powoduje uszkodzenie ciała, rany na psychice, nie daje psiakowi możliwości potrzebnego ruchu. Nie bądźmy obojętni, przyłączmy się. Reagujmy także gdy jesteśmy świadkami znęcania się nad zwierzętami.

Komentarze   
0 #1 putor 2010-09-10 17:57
świetna inicjatywa tylko czy odniesie skutek na wsi gdzie większość gospodarzy trzyma pieski na łańcuchach wygłodniałe i zaniedbane ujadają całą noc nie dając spać innym
Cytować
0 #2 knapski 2010-09-10 18:07
żal tak psa na łańcuchu trzymać a może by tak niektórych naszych lokalnych polityków na łańcuszek?? ;-)
Cytować
0 #3 ice 2010-09-10 18:13
Po raz pierwszy kampania społeczna "Zerwijmy łańcuchy" ma swój własny film
http://www.psy.pl/zerwijmy-lancuchy/art9,premiera-filmu.html
Hasło przewodnie filmu tegorocznej akcji: „Psy myślą i czują jak 2-letnie dzieci”
Czy przywiązałbyś swoje dziecko do budy?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.