×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 364

Gdy napisałem o burku i papierowej budzie LINK nie sądziłem że wywołam aż takie emocje wśród niektórych, ale tym bardziej nie spodziewałem się tak szybkiego przybiegnięcia jednego ze sfory pieseczka i tak głośnego i natarczywego szczekania. Właściwie to nie było by sprawy ani ciągu dalszego gdyby nie fakt pewnego liżącego po rączkach właściciela psiaka, który z rozpędu powiedział że na "innym forum" ludzi rajcuje słowo śmieci. Osobiście uważam że gdyby mi ktoś powiedział marsz do kosza, lub że moja wypowiedź to śmieci lub buntowniku postąpiłbym w dwojaki sposób. Pierwszy kulturalny to będąc na jego posesji (portalu) poprostu bym go opuścił bez słowa. Drugi podobny do pierwszego, opuściłbym posesję podsumowując krótko i kulturalnie autora owej obelgi. Trzeci sposób według mnie chamski i zniżający do poziomu opluwającego to go zwyzywać, ale po co sobie język brudzić i narażać się na sądową sprawę? W końcu wchodząc na jego podwórko zgodziliśmy się na jego grę, niestety nie przewidzieliśmy że zostaliśmy opluci. Jest jeszcze jeden typ zachowania, powiedzą Ci śmieciuchu a Ty odpowiesz nie obrażam się wszak piszę przecież zgodnie z tematem i nadal się podlizuję. Mówią że tylko dzieci się obrażają, a kto tu kogo o obrażanie się posądza? A gdzie honor, gdzie godność i poczucie własnej wartości?
Krótko to podsumuję, jeśli chcę kogoś nagrodzić za dobrą wypowiedź to dam mu "pochwałę", a gdy mi się jego wypowiedź nie spodobała to co mu dam? Zostaje tylko wykrzyknik "zgłoś kierowcy śmieciarki" żeby wrzucił śmieci do kosza. Osoby które odeszły z tamtego "towarzystwa wzajemnej adoracji" miały dużo odwagi i honoru, te które zostały nadal babrają się w lokalnym koszu, pisząc tak jak pani nauczycielka pozwoli. A jak nie to..... kosz, ostrzeżenie lub ban, nawet dla nowych którzy napisali swojego 1 posta. Gratuluję podejścia, dowody oczywiście po 24godzinach znikną w niebycie sieci.
Czy zawsze tańczycie jak wam zagrają? Czy gdy ktoś na was pluje mówicie niczym świnka z przysłowia że pada deszcz? A może jak wspomniany piesek liżecie rękę właściciela który was skarcił za off topic?

Komentarze   
0 #1 wolski 2010-09-08 14:14
powrótrzę jak przy poprzednim wpisie w którym pisałeś o papierowej budce - "trza się szanować" nie ma co kłaniać się tamtejszym chamidłom
Cytować
0 #2 ZBiNIO 2010-09-08 16:36
hycel by się przydał, może kiedyś zawita do Trzebini kto wie;-)
Cytować
0 #3 Krzysio 2010-09-08 17:50
No cóż - pewnie i dla mnie ten wpis jest bo ja piszę i tu i tu. Nie ukrywam tego. Przy pisaniu kieruje się potrzeba powiedzenia czegoś w temacie ( nie mylić z paplaniem dla paplania choć i takie się zdarzały), ewentualnie ja zaczynam jakiś temat który mnie interesuje. I choć troszkę już piszę nie miałem problemu z tym iż moje wpisy lądują w koszu jako niepotrzebne. Chce coś powiedzieć to szukam forum gdzie mnie wysłuchają. Uważam - choć mogę się wielu narazić iż oba fora mogą współistnieć.
Cytować
0 #4 ice 2010-09-08 22:15
domyślam się że poszło o ten wpis
cyt.:
W zasadzie powinienem się obrazić na Panią o te "śmieciowe" insynuacje. Jednakże z dziewictwa już dawno wyrosłem. Przecież Pani wie, jak określenie "smieci" rajcuje forumowiczów na tym innym portalu! Toteż moje niepomierne zdziwienie. Musiałem w czymś podpaść w temacie Wybory. Zapytam.... Aletheię, może coś wie?
Reasumując - z Pani strony domagam się stosownego sprostowania dot. wątku "śmieciowego". Z przeprosin zrezygnuję
źródło: http://www.przelom.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=3435&p=32700#p32700

powiedz czy jest sens zwracać na takie rzeczy uwagę? Niech sobie każdy na swoim portalu pisze jak uważa i po problemie.
Cytować
0 #5 Annihilator 2010-09-08 22:36
Też mi się znudziło. I zgadzam się z Krzysio. Tamto forum jest dramatycznie inne, aniżeli tutejsze. Jeżeli komuś tam odpowiada, to jego sprawa. Tym wpisem nakręcasz tylko niepotrzebne zainteresowanie tamtejszym forum, które jest w ogólnym rozrachunku dla niego korzystne.
Cytować
0 #6 Behemot 2010-09-09 18:54
Właśnie odwiedzając wspomniany w komentarzu powyżej wątek nabyłem cennej wiedzy o tym, że na forum pewnego tygodnika rozsyłaniem PW pomiedzy użytkownikami zajmuje sie administrator forum. Nie powiem, funkcjonalność taka może być na forum przydatna. Zwłaszcza tamtym 8)
Cytować
0 #7 makary 2010-09-10 09:42
wiecie co najgorsze że z tamtego portalu mają czelność przychodzić tu lizusy takie jak .... przez grzeczność nie wymienię i wyzywać tu ludzi od gnojków, uważam to za kpinę i żenadę, ja na tamtym śmietnisku się nie wypowiadam więc niech i oni siedzą u siebie i brudzą tutaj czystego dywanu
Cytować
0 #8 ania 2010-09-10 10:33
Nie kupuje "Przełomu" bojkotuje go . Na portal zaglądam sporadycznie.
Tutaj staram się jakoś odnaleźć,ale nie jestem pewna czy znajdę tu swoje miejsce.
To portal dla młodych , prowadzony przez młodych , mających swoje wizje portalu społecznościowe go , nie będę się wcinać w te idee.
Poprzygladam się co i jak i za jakiś czas zdecyduje czy tu zagościć na stałe.
Cytować
0 #9 ADAMUS 2010-09-10 10:54
To może warto się przyłączyć i kształtować to miejsce z nami? Skoro ma to być portal tworzony przez ludzi dla ludzi? ;-)
Cytować
0 #10 ania 2010-09-10 11:26
Się przyłanczam ADAMUS troche koślawo , ale się przyłanczam ...
Cytować
0 #11 ADAMUS 2010-09-10 11:44
właśnie widzę dzielnie dodajesz zdjęcia które są bardzo fajne i udzielasz się na portalu więc trzymaj tak dalej i nie zniechęcaj się ;-) a młodzianów jest tu tylu co innych osób, widziałem to na spotkaniu na żywo i cieszę się bardzo - wiek nigdy nie powinien być granicą w kontaktach między ludźmi każdy młody się kiedyś zestarzeje ;-) zaś osoby starsze mają bezcenne doświadczenie życiowe ;-)
Cytować
0 #12 Tomas 2010-09-12 18:56
Ania robi dobrze swoją robotę i tak nalezy trzymać... ;-)
Cytować
0 #13 BUfon 2010-09-13 16:02
czytając tego bloga i poprzedniego trudno się nie zgodzić, ktoś dawno temu postawił papierową budę i uważa że ma teraz wyłączność do opinii na tematy które nas dotyczą, i może jeszcze bym to przełknął bo różni ludzie mają różne manie ale to w jaki sposób traktuje się tam userów to żenada dorównująca standardem ...... przez grzeczność nie wymienię a właściwie tamtejszy brak standardów poraża najbardziej
najlepszy był temat tamtejszego admina o walce z klonami userów gdy się przekonał że pod tymi nickami jest połowa pracowników dał sobie spokój
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.