W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miasta Trzebinia i Libiąż przygotowały kilka atrakcji dla mieszkańców. Natomiast w Alwerni odbędzie się licytacja orkiestrowych gadżetów.

Od wczesnych godzin rannych do samego wieczora ma ulicach w miastach kwestować będą wolontariusze. O godzinie 14 w Domu Kultury Sokół w Trzebini odbędzie się koncert VII Festiwalu Artystycznego Młodzieży FAM oraz licytacja gadżetów WOŚP, o 17:15 Wiejski Dom Kultury w Psarach zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Ludowego "Psarzanie".

Równolegle w Libiąskim Centrum Kultury zrobi się głośno za sprawą koncertów zespołów Kompromis, Straight Jack Cat oraz Esbjorn. Pomiędzy nimi będzie można wylicytować różne przedmioty przekazane przez fundację Jerzego Owsiaka. Zespół ratownictwa medycznego OSP Libiąż da pokaz ratownictwa medycznego. Start imprezy o godzinie 16:00.

Lista przedmiotów jakie można wylicytować w Alwerni na stronie Samorządowego Ośrodka Kultury.

Zobacz program WOŚP w Chrzanowie

Komentarze   
-3 #1 myslec trza 2013-01-10 16:33
wosp polega na tym, że jeden człowiek zbiera 40 mln z imprez, których koszt organizacji wynosi 80 mln. do tego należy doliczyć poświęcony czas antenowy czyli ok 0,5mln/min i robią się ładne pieniążki, którymi rzeczywiście można by wesprzeć szpitale. tymczasem owsiak zbiera te 40 mln z czego 30proc na starcie przeznaczone jest na utrzymanie jego i jego firmy. kolejna kasa idzie na przystanek woodstock. jakoś niechętnie się mówi o wynagrodzeniu dla wolontariuszy tych uczciwych i mniej uczciwych. w tego co zostanie; a więc mniej niż połowa; owsiak kupuje (nie na przetargu, bo jego nie dot. zamowienia publiczne) sprzęt. od kogo i na jakich warunkach również jest niewiadome. a jakie przekręty przy tym odchodzą to zupełnie inna sprawa. po imprezach pokazują się różnego rodzaju statystyki i tak w ostatnim roku ogłoszono, że statystyczny Polak zasilił wosp datkiem 5PLN, a zebrana kwota wyniosła trochę ponad 40 mln. nie lubie się czepiać ale coś dziwnie malo tych statystycznych Polaków mieszka w tym kraju biorąc pod uwage fakt, że jeszcze byla licytacja złotych serduszek, złotych kart TPSA, licytacje gadżetów od sportowców i znanych ludzi oraz bezpośrednie wpłaty z firm.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.