Wielka impreza biegowa w Chrzanowie już wystartowała
Dziś startuje największa impreza biegowa w naszym mieście! Punktualnie o godz. 10:00 otwarto Biuro Zawodów, które obsłuży uczestników „Pociągu do biegania”. Organizatorami wydarzenia są MOKSIR i MCS, a przed nami pełen atrakcji dzień.
  1. Biuro Zawodów otwarte od godz. 10:00.
  2. Nordic Walking o godz. 13:30.
  3. Runmageddon Kids o godz. 14:00.
  4. Bieg uliczny na 5 lub 10 km o godz. 15:00.

„Pociąg do biegania” to wyjątkowa okazja, by sprawdzić swoje siły w różnych konkurencjach biegowych. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu przygotowano trzy główne wydarzenia: Nordic Walking, Runmageddon Kids oraz bieg uliczny na dystansie 5 lub 10 km. Wszystkie te wydarzenia odbędą się dziś, a dla spóźnialskich mamy dobrą wiadomość – zapisy nadal trwają!

Jeśli planujesz wziąć udział w Nordic Walking, masz czas na zapisanie się do godz. 14:00. Dzieci i młodzież mogą dołączyć do Runmageddon Kids aż do godz. 16:00, więc jest jeszcze sporo czasu, by dołączyć do zabawy. Biegacze, którzy chcą spróbować swoich sił na dystansie 5 lub 10 km, również mogą się zapisywać do godz. 14:00.

Przypominamy, że harmonogram na dziś prezentuje się następująco:

13:30 – Nordic Walking

14:00 – Runmageddon Kids

15:00 – Bieg uliczny na 5 lub 10 km

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w „Pociągu do biegania”. To nie tylko świetna okazja, by zadbać o swoje zdrowie, ale również by spędzić czas w miłej atmosferze, wspólnie z innymi entuzjastami sportu. Do zobaczenia na starcie!


Źródło: Miejskie Centrum Sportu w Chrzanowie