Ważna informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej. Od środy, 1 kwietnia, zmieniają się rozkłady jazdy autobusów. Ma to na celu dostosowanie miejskiego transportu zbiorowego, organizowanego przez ZKKM, do wymogów ograniczenia dopuszczalnej liczby pasażerów w związku ze stanem epidemii.

autobus

Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie wprowadza nadzwyczajne rozkłady jazdy autobusów. Zostały one sporządzone w oparciu o rozkłady na dni robocze, a dla niektórych linii - na dni robocze wolne od nauki szkolnej.

W godzinach szczytu komunikacyjnego zapewniają one dojazdy do zakładów pracy i powroty, a poza szczytem komunikacyjnym następuje ograniczenie przewozów zgodnie z przepisami dotyczącymi zakazu przemieszczania się.

- Apeluję się do pasażerów, aby stosowali się do wskazanej dopuszczalnej pojemności wg informacji zamieszczonej przy wejściu do autobusu. Prosimy, aby zachować odpowiedni, maksymalnie duży dystans pomiędzy podróżnymi - mówi Marek Dyszy, przewodniczący zarządu ZKKM w Chrzanowie.

Informacja szczegółowa ws. rozkładów NADZWYCZAJNYCH:

W dni robocze (od poniedziałku do piątku):

Linie: „B”, La, Lb, Lc, 33, 35 – rozkłady jak w dni robocze obowiązujące przed stanem epidemii (bez zmian)

Linie: 41, P - rozkłady jak w dni robocze wolne od nauki szkolnej obowiązujące przed stanem epidemii (bez zmian)

Linie: 3, 8, 9, 10, 15, 17a i 17b, 25, 29, 30, 31, 32a i 32b, 38, 42, „A” – rozkłady zmienione

W soboty i niedziele, obowiązywać będą rozkłady jak na niedziele i święta przed stanem epidemii z ograniczeniami kursów dla linii „A” w Libiążu.


Rozkłady NADZWYCZAJNE dostępne są na stronie internetowej ZKKM w Chrzanowie

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.