Trzebinia: Na rowerach Szlakiem Kordonów Granicznych

1 min czytania

Na niedzielę 10.07.2016 r. ww sąsiednim Olkuszu zaplanowano Rajd Rowerowy Szlakiem Kordonów Granicznych oraz Marsz Nordic Walking. zachęcamy Państwa do zapoznania się z ta propozycją spędzenia wolnego czasu.

Start Rajdu zaplanowano na godz. 10.30, zakończenie na godz. 14.00. Dystans wynosi ok. 20 km. Uczestnicy spotykają się w punkcie wypoczynkowym, znajdującym w Niesułowicach przy drodze nr 791 w kierunku Chrzanowa. Samochody można zaparkować pod Wiejskim Domem Kultury w Niesułowicach.

Udział w rajdzie jest bezpłatny - mogą w nim brać udział wszyscy chętni, którzy posiadają sprawny i przepisowo wyposażony rower. Dzieci, które nie ukończyły 10 lat biorą udział w rajdzie tylko z rodzicami i pod ich opieką. Osoby w wieku od 10 do 18 lat mogą uczestniczyć samodzielnie, o ile posiadają podpisaną przez rodziców zgodę na udział w rajdzie oraz kartę rowerową.

Szczegółowa informacja oraz

znajdują się na stronie

Informacja przesłana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu

Urząd Miasta Trzebinia,

trzebinia.pl/aktualnosci/5639-na-rowerach-szlakiem-kordonow-granicznych

Autor: -