Właśnie ukazał się kolejny 13. numer Biuletynu Gminnego „Z Serca Trzebini”. Piszemy tam o sprawach, które Was dotyczą.

biuletyn nr 13
Wydawcą biuletynu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini. Pierwszy numer ukazał się w maju 2020 roku. W każdym wydaniu informujemy o tym, co dzieje się w Trzebini, o inicjatywach podejmowanych i realizowanych przez Gminę i jej jednostki podległe, popularyzujemy lokalną kulturę, rekreację i sport.

W najnowszym biuletynie piszemy o planach budowy nowego boiska wielofunkcyjnego przy szkole Podstawowej nr 3 na osiedlu Trzebionka, o realizowanych pracach remontowych na gminnych drogach, czy nowo otwartej tężni solankowej nad Chechłem. Szczególnej uwadze polecamy rozmowy z ciekawymi ludźmi. W tym numerze rozmawiamy z radną Katarzyną Majewską, która mówi m.in. o coraz większej popularności wśród mieszkańców osiedli Trzebionka, Wodna czy Górka, gdzie buduje się coraz więcej domów. Na łamach gazety o sukcesach i wyzwaniach, stojących przed jednostkami OSP w gminie, mówi Michał Szklarczyk, komendant Miejsko-Gminny OSP RP w Trzebini.

Tradycyjnie znajdziecie tam także prezentację filii bibliotecznej, recenzję, jest też informacja o imprezach organizowanych w gminie w najbliższych tygodniach.

Biuletyn_Gminny_z_Serca_Trzebini_nr_13.pdf