4 lutego, w godz. 10.00 – 16.00, przy sklepie Intermarche w Trzebini stanie mobilna pracownia mammograficzna. Badania będą mogły tam wykonać panie urodzone w latach 1951-1970. Proszone są jednak o wcześniejszą rejestrację.

plakat wersja elektroniczna 2018 2020

LUX MED kontynuuje akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla Pań w wieku 50-69 lat. Są one realizowane w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi, finansowanego przez NFZ i nie wymagają skierowania lekarskiego.

W tym roku uprawnienia do skorzystania z bezpłatnej mammografii nabywają panie z rocznika 1970.

W badaniu mogą wziąć udział panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi, a także:
• nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy
• lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED stanie 4 lutego przy sklepie Intermarche, ul. Św. Stanisława 9a w Trzebini.

Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub nahttp://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem powinny przygotować dowód osobisty, a na badanie zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.