plakatTrzebińskie Centrum Kultury
zaprasza na spektakl teatralny
„Żona do adopcji”
24 stycznia 2015 roku, godz. 17.00,
Dom Kultury SOKÓŁ w Trzebini, ul. Kościuszki 74

BILETY: 30 zł, REZERWACJE: tel. (32) 61-10-621

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę.
Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”.
Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Reżyseria Jakub Ehrlich
Scenografia Adam Grządziel
Muzyka Szymon Suchoń
Kostiumy Ewa Kowalewska

Występują
Patrycja Szczepanowska
Marek Pituch
Jakub Wons

informacje pochodzą ze strony http://www.zonadoadopcji.pl

Trzebińskie Centrum Kultury http://tck.trzebinia.pl/, http://tck.trzebinia.pl/index.php/49-superpilne2/471-zaproszenie-na-spektakl-zona-do-adopcji-do-domu-kultury-sokol

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.