Spotkanie Trzebińskiego Klubu Numizmatycznego już 3 czerwca w bibliotece
Już za kilka dni odbędzie się kolejne spotkanie pasjonatów numizmatyki w naszej lokalnej bibliotece. To doskonała okazja, by zgłębić wiedzę na temat monet i banknotów oraz podziwiać unikalne kolekcje.
  1. Spotkanie odbędzie się 3 czerwca o godzinie 17:00.
  2. Organizatorem jest Trzebiński Klub Numizmatyczny.
  3. Spotkania odbywają się co miesiąc, zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca.
  4. Zapewniona będzie fachowa wiedza i przyjazna atmosfera.

Jeżeli jesteś miłośnikiem historii zamkniętej w monetach i banknotach, to spotkanie jest dla Ciebie! Trzebiński Klub Numizmatyczny zaprasza wszystkich zainteresowanych już 3 czerwca o godzinie 17:00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Spotkania klubu odbywają się regularnie, zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca. To doskonała okazja, by nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale także nawiązać nowe znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Podczas spotkań można liczyć na prezentacje unikalnych kolekcji oraz wykłady, które dostarczą uczestnikom wielu ciekawych informacji. Atmosfera jest zawsze miła i sprzyjająca wymianie doświadczeń.

Nie przegap tej okazji, by zanurzyć się w fascynujący świat numizmatyki, który potrafi opowiedzieć wiele historii zaklętych w małych, metalowych krążkach i papierowych banknotach. Zapraszamy serdecznie!


Według informacji z: Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini