W programie m.in. koncert Miejskiej Orkiestry Dętej, uroczysty wylot tysiąca gołębi pocztowych, konkurs twórczości artystycznej, konkurs potraw,  losowanie nagród wśród uczestników pikniku.  
Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini w miesiącach lipiec-sierpień organizuje   wystawę  rękodzieła artystycznego jako imprezę towarzyszącą Piknikowi. Zapraszamy seniorów do zgłaszania swych prac na wystawę do końca czerwca tego roku – kontakt w tej sprawie tel. 32 711 1051 lub  662-57-40-50.    
Wszystkim, którzy, w tym dniu odwiedzą Karniowickie Błonia z własnym koszykiem piknikowym lub skorzystają ze  stoisk gastronomicznych i handlowych organizatorzy zapewniają świetną zabawę przy śląskiej kapeli biesiadnej Ferajna Makuli.  
Aby umożliwić uczestnictwo w Pikniku wszystkim chętnym, organizatorzy czynią starania o zabezpieczenie specjalnego transportu.  
W celu zapewnienia jak najlepszych warunków udziału w imprezie prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w terminie do 15 lipca 2013 r. pod numerem telefonu   32 711 1051 lub  32 711 1052.


Regulamin Pikniku

Fot. Joanna Biegun-Rudnicka, Piknik Seniora 2012

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.