W niedzielę 25 listopada w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Mętkowie odbył się XII Koncert Papieski zorganizowany przez Fundację "Barka". Patronat nad koncertem objął Starosta Chrzanowski.

XII Koncert Papieski w Mętkowie

Gwiazdą koncertu był zespół Voo Voo założony i prowadzony przez ponad 30 lat, przez kompozytora i autora tekstów. muzycznego lidera Wojciecha Waglewskiego. Jego kompozycja, napisana w 1986 roku, "Nim Stanie się Tak" stała się tytułem wieczoru poświęconego Papieżowi Janowi Pawłowi II. W koncercie zabrzmiała tytułowa piosenka, niezwykle ciepło przyjęta przez publiczność, a także utwory z innych płyt zespołu nagradzane gromkimi brawami. W koncercie uczestniczył nowo wybrany Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga. Wśród widzów znalazła się Miss Polonia 2018 Milena Sadowska z Babic, której formacja Voo Voo zadedykowała piosenkę zaśpiewaną na bis.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.