Policjanci zatrzymali złodziejkę oraz odzyskali ukradzioną przez nią kurtkę.

13 kwietnia b.r. chrzanowska Policja został powiadomiona przez właścicielkę klubu sportowego  w tym mieście , że jednej z klientek podczas zajęć  ktoś ukradł kurtkę wartości 970 zł. Policjanci Rewiru Dzielnicowych, po tym jak uzyskali opis osoby, która ostatnimi czasy „kręciła” się  w pobliżu klubu od razu wytypowali potencjalnego sprawcę kradzieży przedmiotowej kurtki. Ponadto pozostawiony na miejscu kradzieży  płaszcz tej osoby nie budził  u policjantów żadnych wątpliwości, że będą szukać kobiety, znanej Policji  m.in. z popełnianych wykroczeń.

Dwa dni później, ci sami policjanci podczas patrolowania ul. Rynek w Chrzanowie zauważyli  typowaną przez siebie kobietę ubraną najprawdopodobniej w kurtkę ukradzioną z klubu sportowego. Kobieta została zatrzymana, a po odtworzeniu zapisu kamer z miejsca kradzieży było już wiadome, że to sprawczyni.

16 kwietnia kobieta usłyszała zarzut kradzieży ( art. 278 §1 KK ) za co grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.