"Damski bokser" z Trzebini został zatrzymany.

12 marca 2018 roku roztrzęsiona mieszkanka Młoszowej skontaktowała się z Komisariatem Policji w Trzebini i poprosiła o pomoc. Z rozmowy wynikało, że doszło do kłótni pomiędzy nią a jej partnerem. Mężczyzna  miał zachowywać się agresywnie, kobieta prosiła o interwencję.

Na miejscu patrol zastał 31- letniego mieszkańca Trzebini i pobitą zgłaszającą, funkcjonariusze ustalili, że partner bił kobietę, przewrócił na ziemię i kopał po całym ciele, a także groził pozbawieniem życia.

Policjanci sprawdzili 31- latka a także miejsce jego zamieszkania, gdyż istniało podejrzenie, że może on posiadać narkotyki. Trop był trafny, w mieszkaniu zajmowanym przez agresywnego mężczyznę ujawnili amfetaminę w ilości 0,82 grama.

”Damski bokser” został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Odpowie za uszkodzenie ciała, posiadanie substancji psychotropowej i kierowanie gróźb karalnych, grozi mu  kara do   trzech lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 


/zdjęcie poglądowe/

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio