Chrzanów. Pomoc nadeszła na czas

Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z ogniwa patrolowo – interwencyjnego Komendy Poniatowej Policji w Chrzanowie na czas zdążyło pomóc schorowanej kobiecie.

5 sierpnia br.,  około godz. 5 nad ranem z jednego z mieszkań w bloku znajdującego się w Libiążu słychać było głośne wołanie o pomoc. Przybyły na miejsce patrol Policji w składzie st. sierż Jakub Firek i st .post. Mariusz Likus, natychmiast podjęli próbę dostania się do mieszkania, z którego dochodziło wołanie o pomoc. Drzwi mieszkania były zamknięte, policjanci jednak zauważyli uchylone małe okno balkonowe. Jeden z policjantów wspiął się na balkon i  próbował otworzyć okno. Po kilku minutach udało mu się dostać do środka i otworzyć drzwi. Oczekująca w gotowości na otwarcie mieszkania załoga pogotowia, niezwłocznie udzieliła pomocy medycznej potrzebującej. W środku znajdowała się schorowana kobieta, niezdolna do samodzielnego poruszania się. Jej stan zdrowia uległ nagłemu pogorszeniu i jedynie głośnym wołaniem o pomoc mogła zwrócić uwagę sąsiadów, którzy powiadomili odpowiednie służby.

Komentarze   
-1 #1 piotr 71 2019-08-06 11:34
BRAVO PANOWIE POLICJANCI
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.