Zgodnie z informacjami uzyskanymi z Veolia Południe Sp. z o.o., Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie informuje, że w związku z wykonywanymi pracami na sieci ciepłowniczej wysokich parametrów w rejonie ul. Broniewskiego, Zielonej i Kusocińskiego w Chrzanowie w dniu 08.11.2018 r. tj. czwartek nastąpi przerwa w dostawie ciepła dla potrzeb c.o. oraz c.w.u w godzinach od 7.00 do 18.00.

 

Utrudnienia i niedogodności dot. będą budynków o numerach: 20a, 20b, 20c, 22, 22b, 22c przy ul. Zielonej oraz budynków o numerach: 10, 10a, 10b, 12, 12a, 12b przy ul. Broniewskiego, a także Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie, Publicznego Gimnazjum nr 1, MOKSiR-u i budynku Powiatowego Ośrodka Dokumentacji  Geodezyjnej i Kartograficznej w Chrzanowie.

http://www.pczk.pl//files/news/760veolia.jpeg
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.