IV edycja Superpływaka: wręczono nagrody dla najlepszych pływaków
IV edycja SUPERPŁYWAKA dobiegła końca, przynosząc wiele emocji i wrażeń. Najlepsi pływacy zostali nagrodzeni za swoje osiągnięcia, a wydarzenie zyskało wsparcie lokalnych sponsorów. Zobaczmy, kto triumfował w tej edycji!
  1. Weronika Resiuła zdobyła złoto w kategorii Junior.
  2. Zbigniew Czerniawski wygrał w kategorii Senior.
  3. Podsumowanie wyników od 1 lutego do 31 maja.
  4. Wsparcie Gminy Chrzanów i drogerii DM.

W tegorocznej edycji SUPERPŁYWAKA, która trwała od 1 lutego do 31 maja, udział wzięło 15 uczestników. Ich wyniki były imponujące, a rywalizacja zacięta. Do mety dopłynęli najlepsi z najlepszych, a ich osiągnięcia zostały uhonorowane podczas uroczystej ceremonii 17 sierpnia.

W kategorii Junior bezkonkurencyjna okazała się Weronika Resiuła, która przepłynęła aż 281,4 km. Ta młoda pływaczka z Pogorzyc zdobyła złoty medal, statuetkę i nagrodę. Na podium w tej kategorii znaleźli się również Rafał Macuda i Paweł Macuda, którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

W kategorii Senior triumfował Zbigniew Czerniawski, który przepłynął 234,5 km. Na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Czajkowski, a brązowy medal zdobył Mateusz Bazarnik. Wyniki te świadczą o ogromnym zaangażowaniu i wytrwałości uczestników.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji SUPERPŁYWAKA! Dziękujemy również Gminie Chrzanów za ufundowanie nagród oraz drogerii DM w Chrzanowie za upominki dla uczestników. Wsparcie lokalnych sponsorów znacząco przyczyniło się do sukcesu tego wydarzenia.

Na zdjęciu: zwycięzcy w kategorii Junior i Senior - Weronika Resiuła oraz Zbigniew Czerniawski. Ich osiągnięcia są doskonałym przykładem, jak determinacja i pasja mogą prowadzić do wielkich sukcesów.

Na podstawie: MCS Chrzanów