Gadżety erotyczne dla początkujących - co wybrać?

Gadżety erotyczne cieszą się coraz większą popularnością. Zarówno wśród singli, zwłaszcza singielek, jak i par. Nie są to już produkty, które kupuje się ze wstydem, jak to było jeszcze kilka lat temu. Dziś gadżety erotyczne to świetny sposób na urozmaicenie nocnych igraszek. Nie może zatem dziwić, że producenci i sklepy erotyczne proponują coraz szerszą gamę gadżetów i zabawek erotycznych. Warto zatem wiedzieć, po jakie gadżety można sięgnąć, zwłaszcza jeśli jest się początkującym w tym temacie.

Słów kilka o gadżetach erotycznych

Różnego rodzaju gadżety erotyczne obecne są w naszej kulturze już od dawna. Nie jest to wynalazek ostatnich dekad. Obecne dziś na rynku gadżety potrafią skutecznie wzbogacić życie erotyczne. Dostępne są zarówno gadżety, z których skorzystać można w pojedynkę, jak i te przeznaczone dla par. Ogromną zaletą zabawek erotycznych jest nie tylko to, że dają one ogromną przyjemność, ale również to, że pozwalają znakomicie poznać swoje ciało oraz potrzeby seksualne. Warto zatem śmiało po nie sięgać. Tym bardziej że na rynku dostępnych jest wiele gadżetów zwłaszcza dla początkujących. Zatem po jakie gadżety erotyczne na początek sięgnąć? Oto kilka propozycji.

Kulki waginalne

Ciekawą propozycją są kulki waginalne, inaczej nazywane kulkami gejszy. To jeden z najpopularniejszych gadżetów erotycznych. Efektem stosowania kulek gejszy jest wzmocnienie mięśni dna miednicy oraz uelastycznienie pochwy. Dzięki temu kobieta może czerpać o wiele więcej przyjemności z seksu. Kulki waginalne można stosować samodzielnie, jak i podczas zbliżenia z partnerem. Korzystanie z nich jest bardzo proste. Kulki wkłada się po prostu do pochwy i w ten sposób ćwiczy się mięśnie Kegla. Co ważne, kulki gejszy stosować można w tracie codziennych czynności, np. podczas spaceru. Kulki waginalne dostępne są w dwóch wersjach. W wersji pojedynczej oraz w wersji podwójnej. Początkującym Paniom poleca się stosowanie kulek pojedynczych.

Wibrator

Wibrator to najbardziej znany gadżet erotyczny. Trzeba jednak wiedzieć, że ilość modeli i rodzajów wibratorów dostępna na rynku jest ogromna. Różnią się od siebie nie tylko kształtem, rozmiarem i kolorem, ale także materiałem wykonania, sposobem zasilania oraz różnorodnością funkcji. Wybór konkretnego wibratora zależeć powinien od indywidualnych preferencji i potrzeb. Panią, które zaczynają dopiero przygodę z zabawkami erotycznymi, polecić można klasyczny model wibratora. Ciekawe rozwiązania pod tym względem oferuje choćby marka SVAKOM. Dobrym wibrator powinien być wykonany z silikonu i posiadać przynajmniej kilka trybów wibracji, które można dostosowywać do swoich potrzeb.

Masażer łechtaczki

Ciekawą propozycją może być również masażer łechtaczki. W odróżnieniu od tradycyjnego wibratora, masażera łechtaczki nie wprowadza się do pochwy. Jego zadaniem jest pobudzanie i stymulowanie łechtaczki. To mały, poręczny i prosty w obsłudze gadżet. Aby go włączyć, wystarczy nacisnąć przycisk. Na rynku dostępne są masażery łechtaczki o różnych kształtach. Są i takie, które kobieta może swobodnie nosić pod bielizną. Gadżet ten może być stosowany przez kobietę w pojedynkę, ale świetnie sprawdza się także podczas gry wstępnej. Warto wybrać model, który jest wodoodporny. Większość dostępnych modeli jest wodoodpornych. Dzięki temu można przyjemnie urozmaicić sobie kąpiel. Popularnym i cenionym modelem jest Satisfyer Pro Penguin.

Pierścień erekcyjny

Gadżety erotyczne dla początkujących to nie tylko propozycje dla pań, ale i dla panów. Przykładem może być pierścień erekcyjny. Jest to jednak gadżet, który wzmaga doznania seksualne obojga partnerów. Pierścień erekcyjny składa się z dwóch otworów posiadających różną wielkość oraz ze stożka stymulującego. Mężczyzna zakłada pierścień na członka przez jeden wybrany otwór, a do drugiego otworu wkłada się stożek stymulujący. Zadaniem stożka jest stymulacja łechtaczki partnerki. Dzięki stosowaniu pierścienia mężczyzna liczyć może na intensywniejszą i o wiele dłuższą erekcję. Taka zabawka erotyczna z pewnością wprowadzi dużo nowości w sypialni podczas wspólnych igraszek.