Na wernisaż wystawy akwarel Anny Cieplińskiej-Jaglarz zapraszamy serdecznie 25 października br., galeria Na Styku MOKSiR - godz. 18:00. Wstęp wolny.


Anna Cieplińska-Jaglarz

Absolwentka Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu, Sztuki na PAT w Krakowie, historii sztuki na UŚ w Katowicach. Uprawia malarstwo akwarelowe, olejne, akrylowe. Obserwuje ulotne chwile, niuanse codzienności, zmieniające się światło… Wszystko to, co składa się na większą całość – życie. Uchwycenie pięknego momentu i zachowanie go na podobraziu stanowi przedłużenie chwili, ważnego wydarzenia lub - przeciwnie - błahego, mało zauważalnego szczegółu. Technika akwarelowa pozwala w specyficzny sposób pokazać to, co może umknąć niezauważalnie. Pozwala pokazać w skrócie, w formie szkicu daną chwilę lub w sposób wypracowany, z wszelkimi detalami. Na swoim koncie ma udział w plenerach malarskich, wystawach zbiorowych i wystawach indywidualnych, publikacje prac w wydawnictwach. Kustosz Muzeum w Chrzanowie im. Ireny i Mieczysława Mazarakich


112 KB
   wystawy__anna_cieplinskajaglarz.pdf

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.