Mieszkańcy podróżujący autobusami chrzanowskiej komunikacji miejskiej mają niepowtarzalną okazję, by dostosować rozkład jazdy do własnych potrzeb.
- Wydłuża się termin wprowadzenia nowych rozkładów dla autobusów przejeżdżających przez gminę Chrzanów - tłumaczą urzędnicy. Burmistrz postanowił wysłuchać głosu mieszkańców, by optymalnie rozplanować częstotliwość i godziny kursów. Jeśli więc na co dzień dojeżdżasz do pracy lub szkoły i denerwuje Cię, gdy musisz odstać swoje na przystanku, koniecznie zgłoś swoje uwagi i propozycje zmian w rozkładach.
Możesz to zrobić wypełniając formularz zgłoszeniowy (kliknij aby pobrać) dostępny na stronie internetowej chrzanowskiego magistratu. Formularz ten należy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w dzienniku podawczym Urzędu Miejskiego w Chrzanowie przy alei Henryka 20 (pok. nr 1, parter). Masz na to czas tylko do 10 grudnia.
tekst: Magdalena Balicka

Komentarze   
0 #1 smash 2010-11-24 08:44
Pierwsza zmiana to nowy prezes zkkm zamiast pana Grubera ktoś inny oraz zmiana przewodnicząceg o czyli pan Adamczyk na emeryturę!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.