Od kilku dni możemy podziwiać nową odsłonę strony internetowej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. Poprzednia spełniała swoją funkcję, jednak z czasem przepełniła się dodatkowymi informacjami w modułach po lewej i prawej stronie. "Nowa" strona jest z pewnością bardziej przejrzysta i ma nowocześniejszy wygląd. Pierwsze komentarze osób odwiedzających wykazują pozytywny odbiór.

Przemysław Jaśko z Wydziału Promocji chrzanowskiego Starostwa dodaje, że oprócz strony wizualnej zmiany dotyczyły również systemu CMS, gdzie także zostały wprowadzone ulepszenia i nowe rozwiązania.

Pracę wykonała firma LIOOSYS, która już od kilku lat tworzy serwis dla Starostwa. Koszt odświeżenia strony wyniósł około 9 tys.zł. Adres oczywiście zostaje ten sam - www.powiat-chrzanowski.pl

Warto dodać, że ta sama firma tworzy także serwisy Urzędów Miejskich Trzebini, Chrzanowa (również prawie wszystkich podserwisów w domenach trzebinia.pl i chrzanow.pl) a także Powiatowego Urzędu Pracy, Gminy Babice oraz jej nowej strony promocyjnej - YourajskieOkolice.pl.

 

Cofając się w czasie za pomocą narzędzia Archive.org można również odtworzyć w oryginale poprzednie odsłony witryny. By to zrobić należy przejść na stronę Archive.org i wybrać interesującą nas datę. Jako ciekawostkę - niżej prezentujemy wygląd strony Starostwa w 2002 roku: