W drugi weekend września czeka na nas kilka atrakcji, największą z nich będzie Piknik Trzech Pokoleń w Trzebini (sobota). Imprezę rozpocznie o godzinie 15 „VIII Trzebiński Bieg Trzeźwości”, po biegu impreza przeniesie się na ulicę Ochronkową gdzie nastąpi podsumowanie biegu i rozdanie nagród oraz odbędzie się piknik rodzinny. Będzie można spróbować potraw regionalnych, wziąć udział w grach i zabawach na wesoło oraz posłuchać muzyki w wykonaniu zespołów młodzieżowych. Atrakcją wieczoru będzie występ Andrzeja Grabowskiego o godzinie 17.00.

Na dzisiaj MGOKSiR w Trzebini przygotował: "Trzebińskie spotkania teatrów ulicznych" od godziny 17 przy ulicy Ochronkowej rozpoczną się przedstawienia:

  • "Dziady" A. Mickiewicza w wykonaniu aktorów Ogólnopolskiego Teatru William-Es
  • 18:15 odbędzie się pokaz Gwardii Reprezentacyjnej Miasta Nowa Dęba oraz pokaz tańca dworskiego w wykonaniu zespołu Gratia Iuvenis.
  • 19:30 na zakończenie spektakl muzyczny pt. " Ćma" w wykonaniu aktorów krakowskiego Teatru Nowego.

Dla lubiących mocne brzmienie w żywieckiej chacie w Chrzanowie organizowany jest koncert Punkowy. Start o godzinie 18 w sobotę.

W niedzielę w Chrzanowskim MOKSiR na sali teatralnej odbędzie się koncert z okazji trzydziestej rocznicy powstania NSZZ Solidarność - godzina 17:00.

Aktualny repertuar kin na ten weekend

Dla ekstremalnych sportowców organizowany jest IX Ekstremalny Rajd Orła - czyli najbardziej ekstremalna impreza sportowa w naszej okolicy. Szczegóły na plakacie:


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.