70 letni mężczyzna zmarł na przystanku przy ul. Krakowskiej w Trzebini
W piątek 6 sierpnia około godziny 15-stej zgłoszono nieprzytomnego mężczyznę na przystanku przy ul. Krakowskiej w Trzebini, poinformowano o zasłabnięciu. Mimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych.

W rozmowie telefonicznej Oficer prasowy chrzanowskiej kpp. Policji asp.szt. Robert Matyasik poinformował że mężczyzna zmarł na zawał serca.

 

Zderzenie czołowe

Do zdarzenia doszło około 21:50. Na drodze 780 w Zagórzu Opel Astra prowadzona przez 40 letniego mieszkańca Tenczynka zderzyła się czołowo z koparką Atlas. Ranni zostali przewiezieni do szpitala powiatowego. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.


Wjechał do rowu

Około godziny 22:15 policjanci z posterunku w Alwerni na drodze 780 w trakcie patrolu natrafili na Citroena C4 w rowie. Kierujący pojazdem poinformował Policjantów iż stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Jednak w trakcie badania alkomatem okazało się iż kierowca ma 2,2 alkoholu w wydychanym powietrzu. W związku z tym zostało mu zatrzymane prawo jazdy oraz został zatrzymany na badania krwi.

 

http://bi.gazeta.pl/im/2/5002/z5002692X,Policja.jpg
źródło grafiki: http://bi.gazeta.pl/im/2/5002/z5002692X,Policja.jpg