Chrzanowski MOKSiR ujawnia atrakcje jakie przygotował na sylwestra 2011/12.

Największą atrakcją jest bal na 120 osób w sali Sokoła. Jak podają organizatorzy bal zainauguruje występ pary mistrzowskiej w sportowym tańcu towarzyskim w klasie B ze Szkoły Tańca Towarzyskiego „Wir" w Mysłowicach - Barbary Błażek i Aleksandra Lozinszeka. Podczas zabawy grał będzie zespół muzyczny Puls. Organizatorzy przygotowali niespodzianki i konkursy.

Impreza jest otwarta dla wszystkich, jedynym ogranicznikiem jest bilet w cenie 400 złotych od pary. Cena ta obowiązuje do 5 grudnia, po tym terminie cena wyniesie 450 złotych.

Godzinę przed balem, w sali teatralnej odbędzie się koncert artystów z Wiedeńskiego Stowarzyszenia Kulturalnego Passion Artists pod nazwą „Muzyczny blask wiedeńskich gwiazd", czyli występ śpiewaków, pianisty i skrzypka. W planie arie ze sławnych oper, operetek i musicali. Bilet dodatkowo płatny 50 złotych od osoby.

Dla młodzieży MOKSiR przygotował inną propozycję. W sylwestra oficjalnie nastąpi otwarcie nowego klubu Stara Kotłownia. W nim odbędzie się impreza z DJ-em pod nazwą "Scena młodych". Imprezę ma uświetnić występ Anity Wojciechowskiej, Rafała Kossakowskiego z Bongo Jerusalem i Adriana Kopacza. W tym przypadku bilety wejściowe są tańsze, do nabycia w cenie 250 złotych od pary.

O północy planowany jest pokaz sztucznych ogni na placu Tysiąclecia.

Plakat informacyjny:

Komentarze   
0 #1 Ola: 2011-11-22 16:14
Nie pozostaje nic jak życzyć sylwestrowiczom wesołej zabawy;-)
Cytować
0 #2 anS 2011-11-24 16:41
stara kotłownia to podobno super nowe miejsce w chrzanowie, zapowiada sie ciekawie, wybieramy się sylwestrowo małą paczką
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.