Wciągu jednego dnia na terenie powiatu zostały okradzione trzy osoby. Łupem złodziei padały portfele oraz torebki.

W dniu 25.11.2010 roku o godzinie 14.55 mieszkaniec Zagórza powiadomił Komendę Powiatową Policji w Chrzanowie o kradzieży portfela z dokumentami i gotówką na terenie Chrzanowa. Jak wstępnie ustalono nieznany sprawca na terenie placu targowego wykorzystał nieuwagę mieszkańca Zagórza i dokonał na jego szkodę kradzieży portfela z zawartością w postaci dowodu osobistego i pieniędzy. Starty 6020 złotych na szkodę zgłaszającego.

O godzinie 15.35 mieszkanka Libiąża powiadomiła Komisariat Policji w Libiążu o kradzieży portfela z pieniędzmi z torebki na terenie Libiąża. Jak wstępnie ustalono nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę zgłaszającej i z zaplecza sklepu przy ul. 1-Maja w Libiążu dokonał kradzieży portfela gotówką. Starty 470 złotych na szkodę zgłaszającej.

O godzinie 20.25 mieszkanka Chrzanowa powiadomiła Komendę Powiatową Policji w Chrzanowie o kradzieży torebki na jej szkodę na terenie Chrzanowa. Jak wstępnie ustalono kilka minut wcześniej idąc ulica Podwale w Chrzanowie podbiegł do niej nieznany mężczyzna, który przewrócił ją na ziemię i wyrwał jej z ręki torebkę w której znajdowały się pieniądze w kwocie 1250 złotych, ładowarka do telefonu i perfumy. Straty 1355 złotych na szkodę zgłaszającej. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy przestępstwa.
asp. szt. Robert Matyasik
Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej.

Komentarze   
0 #1 OLA:: 2010-11-26 20:58
czy aby to nie był ten zbój co napadł na kobietę przy PKP w Trzebini?
Cytować
0 #2 OLA:: 2010-11-27 17:25
Dziś w Przełomie pisze że schwytano tego rabusia co okradł kobietę na Podwalu....sied zi już za kratkami.:sad:
Cytować
0 #3 Bila 2010-11-28 22:13
Ręce kurewstwu ucinać.
Ewentualnie lać w ryj ile wlezie.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.