Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Trzebini zaprasza w piątek 16 kwietnia 2010 roku o godz. 12.00 na Mszę Świętą żałobną w intencji tragicznie zmarłego Prezydenta RP – Lecha Kaczyńskiego, pozostałych ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem oraz w intencji Ojczyzny.

W dniu 13 kwietnia 2010 roku w południe w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Narutowicza 10 w Trzebini wystawiona zostanie księga kondolencyjna, w której mieszkańcy Trzebini i okolic będą mogli dokonywać wpisów wyrażających swoje uczucia po śmierci Prezydenta RP – Lecha Kaczyńskiego, Jego Małżonki – Marii oraz wszystkich osób, które zginęły w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem w dniu 10 kwietnia 2010 roku. Księga będzie wystawiona do soboty 17 kwietnia 2010 roku.

źródło: UM Trzebinia, www.trzebinia.pl

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.